Rekrutacja

Regulamin forum
Obrazek
Zablokowany
Awatar użytkownika
dasketh
Renegat
Renegat
Posty: 1224
Rejestracja: 07 sie 2017, 18:21
Punkty aktywności: Zablokowany

Rekrutacja

Post autor: dasketh » 22 lis 2017, 07:59

1. Kogo szukamy i kogo chcielibyśmy wiedzieć pośród Nas?

Pilotów, którzy chcą wspólnie i aktywnie bawić się oraz czerpać przyjemność z gry na wielu jej płaszczyznach – jedyne co nas ogranicza to nasza wyobraźnia i pomysłowość. Pilotów którzy chcą tworzyć wspólną frakcję, brać udział w jej budowaniu, tworzeniu kontentu, a jej motto można zawrzeć w słowach:

Nie masz Brata nad Renegata.
Na pewno nie szukamy Pilotów „widm” zwanych Apaczami (a patrzę) którzy chcę przynależeć do grupy dla clantaga, lansu czy by mieć dostęp do forum z różnymi informacjami, którzy napiszą coś od czasu do czasu na "czacie" lub discordzie i na tym ogranicza się ich aktywność.

Gramy wyłącznie na PC i tylko na tej platformie budujemy naszą grupę.
Cały proces rekrutacji został opracowany w taki sposób, byśmy mogli poznawać się wzajemnie podczas zabawy w Elite.


2. Rangi w Renegatach:

a) Turysta – jest to zarejestrowany Pilot, który dostaje dostęp wyłącznie do Dzielnicy Turystycznej – obecnie w rozbudowie. Turystą, może zostać praktycznie każdy - wystarczy wejść i zarejestrować się na naszym forum. Zachęcamy do zadawania pytań, dzielenia się uwagami, czy pomysłami i najważniejsze - na naszego TSa aby móc się wspólnie bawić. Jest to pierwszy krok by wejść w Nasze szeregi.

b) Łobuz – jest odpowiednikiem rekruta, kadeta. Aby otrzymać tą rangę należy wyrazić chęć wejścia do grupy i zacząć się z Nami integrować przez wspólną zabawę: czy to walki w CZtach i Resach, czy przez wypady i polowania w PVP, czy przez udział w otwartych eventach, a nawet wspólne gotowanie BiGoSu etc. Łobuz otrzymuje dostęp do zdecydowanej większości Dzielnic na forum z wyłączeniem Dzielnicy Starszyzny – gdyż jako kandydat, nie zdobył jeszcze prawa głosu.

c) Awanturnik – czyli pełnoprawny Renegat. Jak uznamy że Łobuz jest osobą jaką widzimy w Naszych szeregach otwierana jest ankieta z głosowaniem, czy chcemy by kandydat został pełnoprawnym członkiem naszej wesołej i zwariowanej gromadki. Ukoronowaniem awansu jest „Chrzest”. Wspólna zabawa w przestrzeni najczęściej kończąca się małym/wielkim "puffnięciem". Awanturnik ma dostęp do całego forum – na tym poziomie wszystko jest jawne i nie ma żadnych ukrytych działów - tu już nie mamy przed sobą tajemnic. Awanturnik zyskuje prawo „weta” jak również prawo głosu we wszystkich ankietach. Awanturnik ma prawo kandydowania do Rady (Starszyzny) – wystarczy, że zgłosi swoją kandydaturę podczas wyborów które odbywają się co 3 miesiące.

d) Radny – czyli Starszyzna Renegatów. Radny to stanowisko funkcyjne, jedyna różnica pomiędzy Awanturnikiem jest taka, że ma więcej pracy i czasem musi wspólnie z innymi Radnymi rozstrzygnąć sprawy które w standardowym trybie nie zostały rozstrzygnięte. Rada wybierana jest na okres 3 miesięcy – każdy Awanturnik sam decyduje czy chce kandydować do Rady i sam zgłasza swoją kandydaturę. Następnie następuje głosowanie i osoba z największą ilością głosów staje się Radnym na okres 3 miesięcy. Może okazać się, że niektóre decyzje mogą nie spodobać się części społeczności, która ma prawo zawetować i poddać to głosowaniu.

Skład Rady:
Herszt - prowadzi Renegatów w ustalonym wspólnie kierunku, nadzoruje wszelkie aspekty działania Frakcji
Dyplomata - odpowiada za komunikację z innymi Frakcjami
Zbrojmistrz - odpowiada za opracowywanie i testowanie nowych buildów statków, za treningi PvP
Rekrutant - opiekuje się Łobuzami, zajmuje się pomocą nowym graczom
Taktyk - odpowiada za BGS frakcyjny

e) Kuternoga - warto pamiętać, że Elite to przyjemność, hobby, zabawa – która może się znudzić i trzeba od niej odpocząć, którą czasem trzeba odstawić na boczny tor ze względu na sprawy osobiste, zawodowe czy rodzinne. Dlatego też, jeśli ktoś planuje dłuższą nieobecność, zgłasza to w odpowiednim wątku i jego ranga jest zmieniana z Awanturnika na Kuternogę. Powrót do rangi Awanturnika odbywa się w analogiczny sposób, poprzez zgłoszenie chęci powrotu do aktywnej zabawy. Kuternoga, ma utrzymane wszystkie przywileje, za wyjątkiem prawa głosu w ankietach. Zależy Nam aby frakcja działała bazując na aktywnych członkach ekipy.
"Legions marching - Ready to fire
These streets will burn - Let the black flag rise
Legions marching - Ready to fire
Empires of corruption - Crash and fall"

Zablokowany