Ahoj Piloci!!!

W dniu 31 października 3303 Renegaci przeorganizowali swoje siły w systemie Volcay po raz ostatni. Przeprowadzając remonty uszkodzonych statków, poprawiając konfigurację i parametry swoich jednostek, odliczali kolejne minuty do wybuchu godziny „Zero”. Jedynym zadaniem jakie ich czekało było związanie sił wojskowych Husarzy podczas akcji odbijania więźnia. A oddział ratunkowy nieubłaganie zbliżał się do Dyr Barracks – tajnego więzienia Skrzydlatej Husarii w systemie Jupalo…

Zebrane siły w wyznaczonym momencie wykonały skok do systemu stołecznego Skrzydlatych – HR8444 atakując wszystkich pilotów będących w przestrzeni. Jak się okazało, niewielu Ich było. Większość prawdopodobnie rozleciała się po innych systemach naprawiając szkody wywołane podczas ostatniego tygodnia działań sił renegackich. W okolicach Maskelyne Vision skrzydła bojowe Renegatów zaatakowały kilku pilotów husarskich. Pomimo przeważającej siły ognia stawili opór następujący Piloci:

CMDR Randario

CMDR Pueblo

CMDR Yautja

CMDR Yosh of Sol

W późnych godzinach nocnych czasu lokalnego na ekranach komunikacyjnych Renegatów pojawiła się długo oczekiwana wiadomość: „Mamy Go!!!” Była to informacja, na którą od tygodnia czekali wszyscy Renegaci. CMDR Wredota został odbity z rąk Husarzy. Oznaczało to koniec regularnej batalii prowadzonej na wrogim terenie. Mogli już wracać do domu.

CMDR Dasketh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *