Ahoj Piloci!!!

Ofensywa ruszyła pełną parą. Skrzydło bojowe uderzyło na siły porządkowe Skrzydlatych w systemie HR 8444. Dużym zaskoczeniem był nikły opór bojowych sił husarskich przez pierwsze dwa dni działań… Sytuacja uległa jednak zmianie pod wieczór 26 października 3303r czasu lokalnego. Wojskowe jednostki Husarzy zaczęły skrupulatnie przeszukiwać przestrzeń w systemie stołecznym. Renegaci, w swoich ciężkich pancernych statkach, bez większych problemów unikali szybkich pościgowych statków Husarii, mając konkretne zadanie związane z destabilizacją systemu poprzez eliminację sił porządkowych…

Ciężkie walki zaczynały przynosić powoli zamierzony skutek odciągając uwagę Skrzydlatych od innych systemów. Do działań mogły swobodnie ruszyć pozostałe skrzydła dywersyjne w systemach Jupalo i Mirngandin przy pełnym wsparciu lokalnych frakcji anarchistycznych.

Podczas przeprowadzania działań militarnych na terenach Skrzydlatej Husarii Renegaci przechwycili zaszyfrowaną informację o zmianie lokalizacji przetrzymywanego więźnia… Jednak aby potwierdzić dokładnie tą wiadomość, należało się udać bezpośrednio do jej źródła – Maskaline Vision. W tym celu jeden z Renegatów przesiadł się w specjalnie przystosowany i zmodernizowany statek klasy Orka… „Ostatni Cień”

Kiedy czarny bolid wleciał do systemu, od razu rozpoczął się wyścig w kierunku głównej bazy Husarzy. Po kilku nieudanych przechwyceniach dokonanych przez CMDR Kyokushina i CMDR Shinzosina lecących w statkach bojowych, „Ostatni Cień” zadokował w stacji:

Po zadokowaniu Pilot udał się do kryjówki renegackiego informatora w szeregach Husarii, by otrzymać pełen zestaw informacji na temat CMDR Wredoty. Dowództwo Skrzydlatych Husarzy zdecydowało się na przeniesienie więźnia do jednego z większych ośrodków militarnych. Ta informacja może okazać się kluczowa dla dalszych losów konfliktu.

Poranek dnia następnego przyniósł nowe wieści z frontu. Mianowicie 27go października 3303r ruszyła kontrofensywa sił husarskich w obronie ich stacji głównej w systemie stołecznym. Wprowadzone w trybie pilnym wsparcie wojskowe, udzielone siłom porządkowym, uzupełniło straty w służbach policyjnych. Wzniecane powoli zamieszki w poszczególnych stacjach zostały powstrzymane poprzez przeciwdziałanie służb. Tymczasem na rubieżach przestępczość znacznie przekroczyła wszelkie normy… Nastał kolejny dzień wojny.

CMDR Dasketh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *