Ahoj Piloci!!!

W dniu 5 października 3303 CMDR Yarlam otrzymał tajną przesyłkę dyplomatyczną od byłych sojuszników Pogranicza, HR 8444 Mob:

Po zapoznaniu się z jej zawartością w trybie pilnym zwołał zebranie Rady Renegatów by przedstawić te niepokojące wieści. Po krótkiej dyskusji Rada postanowiła zebrać wszystkich Awanturników by wspólnie opracować front najbliższych działań. Wiadomość o zniewolonej osobie, która od pewnego czasu ubiegała się o członkostwo w ekipie, zatrwożyła wszystkich Renegatów. Na spotkaniu podjęto decyzję o konieczności potwierdzenia tej informacji przed rozpoczęciem kolejnych działań.

W późnych godzinach nocnych grupa Renegatów wyruszyła w kierunku baz i posterunków Skrzydlatych Husarzy aby przeprowadzić próbę uszkodzenia systemów zabezpieczeń serwerów The Winged Hussars wykorzystując do tego Unknown Artifact i jego negatywny wpływ na elektronikę. Następnego dnia Cmdr Anukus przeprowadził udane włamanie na główny serwer Skrzydlatych Husarzy i przejął dane zgromadzone we wszystkich husarskich lokalizacjach.

Dodatkowo cała operacja przyniosła niespodziewany efekt. CMDR Anukus podczas włamania natrafił na tajne nagrania dotyczące Dowództwa Skrzydlatej Husarii… Ilość oraz waga tych nagrań jest niewyobrażalna i będzie udostępniana sukcesywnie szerszej społeczności .

CMDR Dasketh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *