Ahoj Piloci!!!

W dniu 29.09.3303r CMDR Robinus, znany Pirat, radiowiec i komentator życia publicznego w Naszej Galaktyce napisał niespodziewaną wiadomość do CMDR Dasketha, starego kamrata z propozycją. Frakcja Skrzydlata Husaria zaczęła organizować transport alkoholi do budowanej właśnie instalacji turystycznej w systemie HIP 110028. Podobno, wielu Piratów ma chrapkę na te luksusowe towary…

Renegaci, po krótkiej i bardzo burzliwej debacie, postanowili pomóc CMDR Robinusowi w zorganizowaniu wielkiej akcji szabrowniczej. Kanały komunikacyjne i serwery były przygotowane już w godzinach wieczornych czasu lokalnego na wzmożony przesył danych w przypadku pojawienia się kolejnych Piratów chętnych do udziału w tej Operacji.

Renegaci złożyli kilka skrzydeł do działań na terenie Skrzydlatych. Skrzydło bojowe miało za zadanie maksymalnie zredukować siły porządkowe Husarzy, co robiło całkiem skutecznie biorąc pod uwagę ilość wypitego zrabowanego alkoholu. Tymczasem ekipy pirackie przechwytywały kolejne transporty alkoholu:

Pomimo strat w jednostkach szabrowniczych, piraci pod nadzorem CMDR Robinusa, obrabowali taki zapas napojów wyskokowych, że pojawił się kolejny problem… brakło miejsca w ładowniach statków… W tym układzie pozostało pirackiej ferajnie tylko przekazywać towar na docelowe miejsce… mniej legalnymi kanałami. Dzięki pośrednictwu paserów z HIP 110028 skradzione towary zostały odsprzedane z mniejszym zyskiem, jednak zaoszczędzony w ten sposób czas pozwolił na ciągłe prowadzenie akcji szabrowniczej.

Podczas całej operacji, niektórzy Renegaci poczuli na sobie gorący oddech skrzydła dowodzonego przez szalonego CMDR Krutka, który wpadł w szał bojowy i ciężko było go wyzwolić ze swojego opętania i łaknienia krwi:

Jednak nawet On zaspokoiwszy swoje łaknienie zaczął współpracować z resztą ekipy zwiększając swoje i tak już bogate zapasy o kolejne butelczyny rzadkich trunków 🙂 Stacja została zaopatrzona w pełni, różnymi kanałami. Najważniejsze, że wszyscy zarobili na tym procederze… mniej, lub więcej…

Z pirackim ARRR, pozdrowieniem

CMDR Dasketh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *