Ahoj Piloci!!!

Kilka dni zajęło Nam zagospodarowanie w jakiś sensowny sposób pomieszczeń „użyczonych” Nam przez „Purpurowych”. Zbudowanie całej logistyki związanej z działaniem Naszej floty było dosyć czasochłonnym procesem zrzuconym na barki kilku osób. Najważniejsze pomieszczenia jednak już zaczęły funkcjonować a wybrany przez Nas Taktyk CMDR GutenbergPL już zbierał wszelkie informacje związane z organizacją Naszych działań w najbliższej przyszłości.

Reszta ekipy była praktycznie znudzona biurokracją i jak się tylko nadarzyła okazja na jakąś konkretną akcję, to od razu wylecieli do sąsiedniego systemu Kutenis. Sojusznicy Naszych obecnych gospodarzy zaoferowali Nam kontrakt bojowy w ramach akcji mającej na celu przejęcie głównej planety w tamtym układzie. Kutenis Jet Council, bo tak się nazywali, byli bardzo hojni oferując Nam zatrudnienie.

Cała akcja odbyła się w przeciągu kilku dni, wygranie bitew na dwóch frontach w Kutenis było dla rządnych akcji Renegatów po prostu banalnie prosta. A fundusze zdobyte w Kutenis dosyć że wspomogą Naszą rozbudowę w Jambavan, to jeszcze pozwolą Nam na systematyczne przekupywanie poszczególnych wataszków wśród „Purpurowych”…

CMDR Dasketh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *